reklama:

DotPay

Platnosci.pl

Przelewy24

eCard

Moneybookers

Transferuj.pl

Cashbill

PayU

BlueCash

SimPay

HotPay.plO serwisie

Platnosci24.com to poradnik poświęcony płatnościom internetowym. W zwięzły i przystępny sposób opisujemy możliwości wdrożenia płatności na stronach WWW.

Transferuj.pl 

O Transferuj.pl 

Transferuj.pl, system należący do firmy Brachia S.J., to nowy gracz na polskim rynku płatności internetowych. Powstał on w roku 2008 jednak przez pierwsze dwa lata znajdował się w fazie intensywnych testów, które zakończyły się wraz z końcem roku 2009. Ostateczna wersja systemu została uruchomiona 4 stycznia 2010 roku i od tego czasu Transferuj.pl udostępnia swoje usługi dla e-commerce. 

>>> Sprawdź korzyści płynące z instalacji Transferuj.pl na Twojej stronie 

>>> Zobacz jak działa Transferuj.pl

Obsługiwane metody płatności 

Transferuj.pl obsługuje na chwilę obecną 4 kanały płatności: 

  • Przelewy online - aż z 30 różnych banków (Alianz Bank Polska, Alior Bank, Bank BPH, BGŻ, Bank Millenium, BOŚ, Pekao S.A., BZ WBK, Bank Pocztowy, Paribas Fortis, Citibank Hanldowy, Deutsche Bank, FM Bank, Getin Bank, Bank ING, Inteligo, InvestBank, Kredyt Bank, Credit Agricole, mBank, Meritum Bank, Multibank, NeoBank, Nordea, PKO BP, Polbank, Raiffeisen, SGB, Toyota Bank, Volkswagen Bank)
  • Płatności gotówkowe (druczki) z innych banków
  • Karty płatnicze - płatności kartami VISA, MASTERCARD, DINERS, AMERICAN EXPRESS, JBC, DELTA/VISA DEBIT, VISA ELECTRON
  • Portfel internetowy Moneybookers 

Opłaty i prowizje w Transferuj.pl 

Transferuj.pl - opłaty i prowizje

Dla osób prywatnych, które nie prowadzą działalności gospodarczej, prowizja w przypadku płatności przelewem wynosi 1,90% od począku korzystania z Transferuj.pl.

Usługi dodatkowe i przydatne informacje 

- Transferuj.pl to nowy system, ale już teraz posiada najniższe prowizje na rynku płatności online oraz udostępnia płatności przelewem z największej ilości banków.

- W systemie trwają pracę nad wdrożeniem płatności e-Gold, WebMoney, PayPal oraz płatności SMS Premium Rate.  

- Transferuj.pl, jako jedyny system płatności, oferuje osobny blankiet wpłaty gotówkowej dla każdego banku. Dzięki temu, osoby nieposiadające kont internetowych także mogą cieszyć się z księgowania wpłat zaraz po dokonaniu płatności. 

- System Transferuj.pl automatycznie wykrywa wpłaty, których kwota jest niezgodna z wartością zamówienia. W takiej sytuacji Transferuj.pl natychmiast informuje klienta o błędzie i generuje dopłatę do prawidłowej wartości zamówienia.  

>>>Transferuj.pl na Twojej stronie<<<

Platnosci24.com © 2010-2017 Płatności i przelewy online, systemy płatności i portfele internetowe, płatności sms premium rate, direct billing | Polityka prywatności | Polityka cookies