reklama:

DotPay

Platnosci.pl

Przelewy24

eCard

Moneybookers

Transferuj.pl

Cashbill

PayU

BlueCash

SimPay

HotPay.plO serwisie

Platnosci24.com to poradnik poświęcony płatnościom internetowym. W zwięzły i przystępny sposób opisujemy możliwości wdrożenia płatności na stronach WWW.

Przelewy24 

O Przelewy24 

Serwis Przelewy24 należy do poznańskiej firmy DialCom24, która jest także właścicielem znanego w Polsce portalu Bilety24.pl. Obsługa płatności internetowych była początkowo stosowana właśnie w Bilety24.pl, a dopiero w 2004 roku DialCom24 wyodrębnił moduł płatności w postaci Przelewy24.  Od tego czasu system znalazł zastosowanie w wielu miejscach w sieci. Z systemu płatności Przelewy24 korzystają m.in. portal Onet.pl, komunikator Skype, Sympatia.pl czy e-Prawnik.pl. 

>>> Sprawdź korzyści płynące z instalacji Przelewy24 na Twojej stronie 

>>> Zobacz jak działają Przelewy24 

Obsługiwane metody płatności 

Serwis Przelewy24 pośredniczy w przekazywaniu płatności pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym, umożliwiając tym drugim następujące metody zapłaty: 

  • Przelewy online - przelewy bankowe przez internet z jednego z 25 różnych banków (Inteligo, mBank, BZ WBK, Bank BPH, Bank ING, KredytBank, InvestBank, Lukas Bank, Pekao S.A., Bank BGŻ, Bank Millenium, PKO BP, MultiBank, BOŚ, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Fortis Bank, Bank SGB, Euro Bank, Raiffeisen Bank, Bank Pocztowy, GetIn Bank, Alior Bank, Polbank, Volkswagen Bank). 

  • Karty płatnicze - karty VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, PolCard wystawiane przez banki polskie lub zagraniczne. 
  • Portfele internetowe: PayPal i Moneybookers. 
  • Płatności SMS Premium - o wartości 1zł, 2zł, 3zł, 4zł, 5zł, 6zł, 9zł, 19zł, 25zł 
  • Płatności SkyCash - system płatności przez telefon komórkowy, niezależny od operatorów sieci komórkowych. Wymaga zainstalowania aplikacji na swoim telefonie i zasilenia konta. 
  • Płatności PayTel - płatności gotówkowe w jednym z 1200 punktów w kraju, przyjmującym płatności PayTel.

 

Usługi dodatkowe i przydatne informacje 

- Przelewy24 specjalnie na potrzeby własnego systemu stworzyło specjalną przeglądarkę – BankBrowser, która jeszcze bardziej ułatwia i przyspiesza wszystkie formalności związane z płatnościami. Przy korzystaniu z BankBrowser dane do przelewu zostają automatyczne wypełnione. Kupujący nie musi ich wpisywać, a jedynie zalogować się na konto bankowe i potwierdzić płatność.

- Dla osób nieposiadających konta bankowego ani karty płatniczej, Przelewy24 udostępniają płatności tzw. przedpłatą. W tym celu ze strony sprzedawcy należy przejść proces płatności i z listy metod płatności wybrać opcję "Utwórz przedpłatę". Numer przedpłaty należy później wpisać jako numer przelewu, gdy przekazuje się kwotę przedpłaty na konto serwisu. Przedpłatę można opłacić np. w tradycyjnym oddziale banku albo na poczcie.

- W Przelewy24 to sprzedawca określa kiedy chce otrzymać pieniądze. Może to nastąpić w tym samym albo w następnym dniu od otrzymania przelewu lub np. po przekroczeniu określonej kwoty. W dowolnej chwili sprzedawca może także zlecić wypłatę zgromadzonych środków.

- Prowizje systemu są negocjowalne przy wysokich obrotach. 

- System Przelewy24 umożliwia zwrot środków do Kupującego, po dokonaniu przez niego płatności.  Usługa ta jest darmowa. Jedynie w przypadku konieczności wysłania pieniędzy pocztą, pobierana jest opłata zgodna z cennikiem Poczty Polskiej. 

>>>Zainstaluj Przelewy24 na swojej stronie<<<

Platnosci24.com © 2010-2017 Płatności i przelewy online, systemy płatności i portfele internetowe, płatności sms premium rate, direct billing | Polityka prywatności | Polityka cookies