reklama:

DotPay

Platnosci.pl

Przelewy24

eCard

Moneybookers

Transferuj.pl

Cashbill

PayU

BlueCash

SimPay

HotPay.plO serwisie

Platnosci24.com to poradnik poświęcony płatnościom internetowym. W zwięzły i przystępny sposób opisujemy możliwości wdrożenia płatności na stronach WWW.

BlueCash - natychmiastowe przelewy bankowe 

O BlueCash  

BlueCash to serwis należący do spółki Blue Media, łączącej usługi finansowe z nowoczesnymi rozwiązaniami telekomunikacyjnymi. Mimo, że opisujemy BlueCash w tej części serwisu, nie jest to system płatności. Ze względu na to, że także ten serwis przyspiesza transakcje w Internecie, poświęcimy mu jednak kilka słów w naszej witrynie.

BlueCash to system, który umożliwia wykonywanie szybkich przelewów bankowych pomiędzy dwoma dowolnymi bankami. Normalny przelew bankowy idzie zwykle do odbiorcy 1 dzień. Dzięki BlueCash, czas ten zostaje skrócony do 10 minut!

Trzeba przy tym zaznaczyć, że obsługa BluCash jest banalnie prosta, a serwis pobiera symboliczne wręcz prowizje. BlueCash jest więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które potrzebują wykonać pojedynczy przelew internetowy i chcą, by natychmiast dotarł on do odbiorcy. 

Zasada działania BlueCash 

Oto jak wygląda przykładowa transakcja przelewu z mBanku do Inteligo za pośrednictwem BlueCash. Normalnie taki przelew trwa 1 dzień. Dzięki BlueCash jest on natychmiastowy. 

 Zasada działania BlueCash

Obsługiwane banki 

BlueCash obsługuje przelewy bankowe z następujących banków:

  • Banki, w których można wysyłać i odbierać płatności: Alior Bank, BGŻ, BPH, BZ WBK, Citibank Handlowy, Getin Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, Kredyt Bank, Lukas Bank, mBank, Meritum Bank, Bank Millenium, MultiBank, Nordea, Pekao SA, PKO BP, Polbank, Raifeissen Bank, Volkswagen Bank
  • Banki, z których można jedynie wysyłać przelewy bankowe: BOŚ, BS Wschowa, Deutsche Bank, Eurobank, Fortis Bank, InvestBank, PBS Bank,  SGB 

Opłaty w BlueCash  

Korzystanie z BlueCash jest niedrogie. Przy wykonywaniu przelewów na nr telefonu komórkowego, jedyna opłata to 1zł za każdy 1000zł (2zł dla przelewów o wartości od 1001 do 2000zł, 3zł dla przelewów od 2001 do 3000zł, itd.). Przelewy na rachunek bankowy obciążane są prowizją w wysokości 5zł za każde 5000zł przelewu. Wyjątkiem są przelewy z Multibanku, gdzie prowizja wynosi 7,5zł za każde 5000zł przelewu. 

Dodatkowe informacje  

- BlueCash nie wymaga rejestracji ani posiadania konta w systemie do wykonywania szybkich przelewów bankowych, nie ma tu też czegoś takiego jak wypłata środków. Przelew wykonuje się ze strony BlueCash, a pieniądze trafiają bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy.

- W BlueCash możesz także płacić, znając jedynie numer telefonu komórkowego odbiorcy. Wystarczy wpisać ten numer zamiast numeru konta i dokonać płatności. Odbiorca dostanie wówczas SMS ze specjalnym kodem i będzie mógł odebrać przelew w dowolnej chwili, na dowolne konto bankowe.

- BlueCash umożliwia również tworzenie szablonów przelewów, dla tych, którzy częściej odbierają przelewy bankowe i chcą skrócić czas oczekiwania na pieniądze. Wystarczy zarejestrować się w BlueCash i wypełnić dane do przelewu (swój numer konta, nazwa, kwota przelewu, tytuł przelewu). Następnie BlueCash wygeneruje link do płatności, który należy wysłać płatnikowi, aby dokonał przelewu. Co ważne, płatnik nie musi rejestrować się w serwisie ani wpisywać żadnych danych – musi tylko wybrać bank i dokonać przelewu bankowego.

>>>Wykonaj szybki przelew bankowy z BlueCash już teraz<<<

Platnosci24.com © 2010-2017 Płatności i przelewy online, systemy płatności i portfele internetowe, płatności sms premium rate, direct billing | Polityka prywatności | Polityka cookies