reklama:

DotPay

Platnosci.pl

Przelewy24

eCard

Moneybookers

Transferuj.pl

Cashbill

PayU

BlueCash

SimPay

HotPay.plO serwisie

Platnosci24.com to poradnik poświęcony płatnościom internetowym. W zwięzły i przystępny sposób opisujemy możliwości wdrożenia płatności na stronach WWW.

DotPay

O DotPay

DotPay (do końca roku 2007 znany pod nazwą AllPay) to system płatności założony w roku 2000 należący do firmy DotPay S.A. z siedzibą w Krakowie. Firma jest jednym z liderów nie tylko polskiego, ale i europejskiego rynku płatności internetowych i udostępnia swój interfejs w 9 różnych językach. 

>>> Sprawdź korzyści płynące z instalacji DotPay na Twojej stronie 

>>> Zobacz jak działa DotPay 

Obsługiwane formy płatności 

  • Przelewy transferowe i ePrzelewy - szybkie przelewy online z 21 różnych banków (mBank, Inteligo, Bank BPH, BZ WBK, Multibank, Nordea, Bank Milennium, Bank ING, PKO BP, Pekao SA, Kredyt Bank, Deutsche Bank, Citi Bank Handlowy, BOŚ, BGŻ, Invest Bank, Fortis Bank, VW Bank, Lukas Bank, Alior Bank, BS Wschowa)
  • Karty płatnicze - płatności kartami Visa, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, JCB, American Express
  • Portfele internetowe: PayPal i Moneybookers
  • Płatności gotówkowe - nieposiadający kart płatniczych ani kont internetowych, mogą zapłacić za pośrednictwem DotPay poprzez Przekaz Pocztowy, Zapłać w Żabce, Kantor Polski, Moje Rachunki i TransKasa. W sumie kilkadziesiąt tysięcy punktów w całej Polsce!
  • Płatności SMS i MMS- usługa SMS Premium o wartości 0,50zł, 1zł, 2zł, 3zł, 4zł, 5zł, 6zł, 9zł, 19zł, 25zł i Premium MMS o wartości 2zł lub 9zł.
  • Kupony Ukash - forma płatności gotówkowych poprzez kupony Ukash, zakupione wcześniej za gotówkę.
  • Płatności telefonem komórkowym mPay - płatność poprzez wpisanie odpowiedniego numeru w telefonie komórkowym. Pieniądze są pobierane z konta mPay, które trzeba wcześniej doładować.
  • Płatności Pay Per Call - płatności poprzez wykonanie telefonu, także z telefonów stacjonarnych, pod wskazany numer. Koszt połączenia zależy od taryfy i może to być: 1,16zł, 2,03zł, 3,19zł, 4,06zł, 5,22zł, 8,12zł, 10,15zł.

Opłaty i prowizje w DotPay

DotPay - opłaty i prowizje

Usługi dodatkowe i przydatne informacje

- DotPay jako pierwszy na rynku płatności internetowych wprowadził możliwość płatności ratalnych. Dzięki usłudze eRata Twoi klienci mogą teraz kupić dowolny towar na raty, a jednocześnie Ty dostaniesz całą kwotą natychmiast! Jest to możliwe dzięki współpracy DotPay z EuroBankiem, który - w przypadku wybrania płatności eRata - udziela Twojemu klientowi pożyczki. Schemat płatności jest identyczny jak w przypadku pozostałych metod płatności, oprócz tego, że klient musi dodatkowo przejść krok złożenia wniosku o pożyczkę i poczekać na rozpatrzenie wniosku. Gdy to się stanie, Ty otrzymasz płatność za towar, a Twój klient będzie spłacał raty w EuroBanku.

- DotPay umożliwia płatności kartami płatniczymi w walutach obcych, dla wszystkich tych, którzy oferują swoje produkty klientom zagranicznym.

- W DotPay to Ty decydujesz kiedy wypłacić swoje środki, zlecając wypłatę w panelu administracyjnym. Termin wypłaty Twoich pieniędzy to 3 dni robocze.

>>>Zainstaluj płatności DotPay na swojej stronie<<<

Platnosci24.com © 2010-2017 Płatności i przelewy online, systemy płatności i portfele internetowe, płatności sms premium rate, direct billing | Polityka prywatności | Polityka cookies