reklama:

O serwisie

Platnosci24.com to poradnik poświęcony płatnościom internetowym. W zwięzły i przystępny sposób opisujemy możliwości wdrożenia płatności na stronach WWW.

Direct Billing

Direct Billing, inaczej nazywany takze SMS+ bądź Carrier Billing to nowy na rynku rodzaj płatności internetowych. Przy Direct Billing wykorzystuje się saldo rachunku GSM naszego Klienta. Mówi się, ze jest to następca płatności SMS Premium.

Czym się różni SMS Premium od Direct Billing?

  • W Direct Billing można dokonac płatności aż do 300 PLN
  • W Direct Billing można elastycznie decydować o stawce (np. 9.99 PLN za produkt, zamiast tradycyjnej taryfy narzuconej nam konstrukcją numeru Premium)
  • W Direct Billing mamy wyzsze prowizje - zamiast około 50%, otrzymujemy od 55 do nawet 75% wartości transakcji

Direct Billing jest więc alternatywą nie tylko dla tradycyjnych SMS Premium, ale takze dla innych rodzajów płatności! Klient końcowy nie musi bowiem podawać danych swojej karty kredytowej czy logować się do banku. Wystarczy, że wpisze swój numer telefonu na stronie, a następnie potwierdzi transakcję otrzymanym pinem. Całość trwa od kilku do kilkunastu sekund i zapewnia niesamowitą wygodę dokonywania transakcji.

Więcej informacji o Direct Billing znaleźć mozna na blogu: Czym jest Direct Billing?

Co polecamy? 

Jest wiele systemów, które oferują obsługę transakcji Direct Billing. Z naszej strony polecamy stabilną platformę HotPay.pl:

HotPay Premium SMS

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o systemie: HotPay.pl bądź sprawdź dokładną ofertę: Direct Billing w HotPay.

Platnosci24.com © 2010-2017 Płatności i przelewy online, systemy płatności i portfele internetowe, płatności sms premium rate, direct billing | Polityka prywatności | Polityka cookies