reklama:

DotPay

Platnosci.pl

Przelewy24

eCard

Moneybookers

Transferuj.pl

Cashbill

PayU

BlueCash

SimPay

HotPay.plO serwisie

Platnosci24.com to poradnik poświęcony płatnościom internetowym. W zwięzły i przystępny sposób opisujemy możliwości wdrożenia płatności na stronach WWW.

eCard 

O eCard 

eCard S.A. to polska spółka założona w roku 2000 roku działająca jako agent rozliczeniowy i nadzorowana przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Od 2006 roku firma jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. eCard oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie płatności internetowych. Klientami eCard są m.in. Agora S.A., Merlin.pl, PKP Intercity, Netia S.A. czy PLL LOT.

Spółka eCard uruchomiła kilka lat temu inny serwis płatności internetowych – PolPay, który umożliwia m.in. błyskawiczne doładowanie telefonów. Poza tym posiada on niektóre z funkcji eCard, opisanych poniżej. 

>>> Sprawdź korzyści płynące z instalacji eCard na Twojej stronie 

>>> Zobacz jak działa eCard

Obsługiwane metody płatności 

Podstawą działalności spółki jest obsługiwanie płatności internetowych. eCard udostępnia następujące kanały płatności: 

  • ePrzelewy - przelewy bezpośrednie z 14 banków w Polsce (Inteligo, mBank, Multibank, Nordea, BZ WBK, Bank BPH, PKO BP, Citi Handlowy, Citibank Handlowy, BOŚ, Bank Millenium, Alior Bank, Meritum Bank, Toyota Bank)
  • Karty płatnicze - płatności kartami Visa, MasterCard i American Express
  • Portfel internetowy PayPal
  • Płatności SMS Premium - o wartości 1zł, 2zł, 3zł, 4zł, 5zł, 6zł, 9zł netto
  • Wydrukuj i zapłać - usługa eCard, umożliwiająca obsługę płatności gotówkowych, przeznaczona dla osób nieposiadających konta bankowego czy internetu. Kupujący musi jedynie wydrukować wygenerowany przez system formularz i wpłacić odpowiednią sumę w oddziale dowolnego polskiego banku lub w placówce Poczty Polskiej.
  • Płatności Call Centre - wpłaty kartami płatniczymi dokonywane telefonicznie

Opłaty i prowizje w eCard 

eCard nie podaje na swojej stronie wysokości pobieranych opłat i prowizji. W celu zdobycia tych informacji należy skontaktować się z Działem Handlowym eCard

Usługi dodatkowe i przydatne informacje 

- eCard bardzo ciekawie rozwiązał kwestię wypłaty środków. Mianowicie, wszystkie środki z przeprowadzonych transakcji w danym dniu, są wypłacane na bieżąco, w dniu następnym na wskazane przez klienta konto. 

 - Spółka posiada w swojej ofercie nowatorskie rozwiązanie dla klientów pobierających opłaty cyklicznie. Usługa ta nazywa się stałym zleceniem obciążenia karty i polega na upoważnieniu sprzedawcy do obciążania karty płatniczej kupującego. Usługa zapewnia terminowe dokonywanie płatności cyklicznych tj. abonamenty, rachunki za prąd, itd. 

 - W sekcji „promocje” można znaleźć nową usługę eCard, a mianowicie kampanię reklamową w Internecie. Jest to możliwe dzięki współpracy serwisu z agencją ClickAd. Spółka umożliwia wykupienie reklamy wyświetlanej na tematycznych stronach, za którą zapłacimy w modelu PPC (płatność za każde wejście na stronę reklamodawcy), PPA (płatność za akcję, czyli rejestrację w serwisie reklamodawcy) lub PPS (prowizja od sprzedaży). 

- eCard posiada własny system bankomatów w całej Polsce, który jest stale rozbudowywany. Bankomaty eCard umożliwiają m.in. doładowanie telefonów, płacenie rachunków czy wpłatę pieniędzy. 

- Za pośrednictwem serwisu Polpay.net, eCard umożliwia doładowanie telefonów komórkowych w każdej sieci.

Platnosci24.com © 2010-2017 Płatności i przelewy online, systemy płatności i portfele internetowe, płatności sms premium rate, direct billing | Polityka prywatności | Polityka cookies