reklama:

DotPay

Platnosci.pl

Przelewy24

eCard

Moneybookers

Transferuj.pl

Cashbill

PayU

BlueCash

SimPay

HotPay.plO serwisie

Platnosci24.com to poradnik poświęcony płatnościom internetowym. W zwięzły i przystępny sposób opisujemy możliwości wdrożenia płatności na stronach WWW.

Moneybookers 

O Moneybookers 

Moneybookers to międzynarodowy portfel internetowy zarejestrowany w Wielkiej Brytanii, działający zgodnie z prawem Unii Europejskiej i podlegający kontroli Urzędu Regulacji Rynków Finansowych w Wielkiej Brytanii. Firma swoim zasięgiem obejmuje niemalże cały świat, działając przede wszystkim na terenie Europy, obsługując klientów w 12 językach i umożliwiając płatności w kilkudziesięciu różnych walutach. Obecnie z serwisu korzysta ponad 7 milionów ludzi na całym świecie, którzy mogą dokonywać płatności w ponad 20 000 sklepach internetowych (głównie zagranicznych). 

Moneybookers jest znany w Polsce jako portfel internetowy, ale umożliwia także płatności za pomocą innych kanałów, podobnie jak inne systemy płatności. 

>>> Sprawdź korzyści płynące z instalacji Moneybookers na Twojej stronie 

>>> Zobacz jak działa Moneybookers 

Obsługiwane metody płatności 

Moneybookers jest wykorzystywany jako system płatności głównie na zachodzie Europy. W Polsce jest postrzegany głównie jako portfel internetowy. Niemniej jednak Moneybookers obsługuje kilka form płatności: 

  • Przelewy internetowe - z 18 różnych banków (mBank, Inteligo, PKO BP, BZ WBK, Pekao S.A., Fortis Bank, Nordea, bank BGŻ, Multibank, InvestBank, Bank Millenium, BOŚ, Deutsche Bank, Bank BPH, Lukas Bank, Kredyt Bank, Citibank handlowy, ING Bank Śląski)
  • Karty płatnicze - karty Visa, MasterCard, Diners, Visa Debit, Visa Electron
  • Płatności za pomocą portfela Moneybookers
  • Płatności tradycyjnym przekazem bankowym z dowolnego banku w Polsce

Opłaty i prowizje w Moneybookers 

Moneybookers - opłaty i prowizje

Przydatne informacje  

- Moneybookers jako system płatności może działać w dwóch „wersjach”. W pierwszej, Twoi klienci mogą płacić Ci tylko ze swojego, na Twoje konto Moneybookers (Ty płacisz mniejsze prowizje – patrz wyżej – ale kanały tj. przelewy internetowe czy płatności kartą są niedostępne). W drugiej, Moneybookers pośredniczy także w transakcjach przelewami i kartami, tak jak „normalny” system płatności (prowizje są wyższe).

- Twoi klienci, aby dokonać płatności za pośrednictwem Moneybookers, sami muszą posiadać konto w tym serwisie. Dotyczy to nawet sytuacji, gdy płatność jest dokonywana kartą czy przelewem bankowym.

- Moneybookers wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą sprzedawać towary/usługi na międzynarodowym rynku. Żaden inny system płatności nie obsługuje bowiem tak ogromnej ilości walut i nie jest dostępny w tylu różnych językach.

- Moneybookers może być także wykorzystywany jako portfel internetowy i jest to jego najpopularniejsze zastosowanie w Polsce. Wystarczy założyć konto Moneybookers, zasilić je i już można wykorzystywać Moneybookers przy płatnościach internetowych (o ile druga strona transakcji także posiada konto Moneybookers). To właśnie na to konto będą wpływały wszystkie wpłaty od Twoich klientów jeśli zastosujesz płatności Moneybookers na swojej stronie.

- W Polsce stosowanie Moneybookers do obsługi płatności w sklepach internetowych czy na stronach www jest jeszcze mało popularne. Moneybookers jako portfel internetowy jest za to wygodnym i powszechnie stosowanym narzędziem w transakcjach zagranicznych i w opłacaniu zagranicznych aukcji. 

>>>Zainstaluj płatności Moneybookers na swojej stronie<<<

Platnosci24.com © 2010-2017 Płatności i przelewy online, systemy płatności i portfele internetowe, płatności sms premium rate, direct billing | Polityka prywatności | Polityka cookies