reklama:

O serwisie

Platnosci24.com to poradnik poświęcony płatnościom internetowym. W zwięzły i przystępny sposób opisujemy możliwości wdrożenia płatności na stronach WWW.

Płatności online - systemy płatności, przelewy internetowe, SMS premium. Jak płacić i odbierać płatności w Internecie?

Witaj na stronie Platnosci24.com, poświęconej płatnościom i przelewom internetowym oraz systemom płatności online! W tej witrynie dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć o płatnościach w internecie:

jak dostosować i ułatwić obsługę płatności online, by spełniała oczekiwania Twoich klientów

jak optymalnie pobierać opłaty od klientów Twojego serwisu lub sklepu internetowego

w jaki sposób przyspieszyć internetowe przelewy bankowe i zakupy przez internet

jak szybko i wygodnie płacić w internecie w najwygodniejszy dla Ciebie sposób

które systemy płatności będą najodpowiedniejsze dla Twojego e-biznesu

  

oraz wielu innych rzeczy związanych z obsługą płatności SMS Premium, przelewami online i innymi, bezgotówkowymi formami płatności w internecie. Platnosci24.com oferuje także integrację (instalację) wybranego systemu płatności w Twoim sklepie lub na Twojej stronie internetowej.

Nasz serwis stanowi dodatkowo porównanie najpopularniejszych systemów, zajmujących się obsługą płatności internetowych. Ułatwiamy wybór systemu płatności dla Twojego sklepu/strony poprzez zestawienie oferowanych form płatności, opłat i prowizji oraz usług dodatkowych w 9 firmach tj. DotPay, Platnosci.pl, Przelewy24 i innych.

    DotPay - system płatności internetowycheCard - system płatności online

 

PayU - płatności dla osób prywatnych Przelewy24 - przelewy onlineMoneybookers - portfel internetowy

 

  Transferuj.pl - system płatności online Cashbill - płatności SMS i płatności online    BlueCash - szybkie przelewy bankowe

 

Gotówka i tradycyjne przelewy bankowe to już przeszłość. Kwestią czasu jest to, że płatności bezgotówkowe przez internet zdominują świat finansów. Pozwalają one na przekazywanie pieniędzy bez wychodzenia z domu, a przelewy pieniężne są natychmiastowe – w kilka sekund pieniądze są na koncie odbiorcy. Co więcej, dzięki systemom płatności, kupujący ma ogromną swobodę w wyborze metody płatności i sam decyduje, czy chce zapłacić kartą płatniczą, przelewem, poprzez portfel internetowy czy Premium SMS. To wszystko sprawia, że Twój klient ma pełną wygodę w kwestii płatności, a Ty możesz cieszyć się z faktu, że przelew dotrze do Ciebie od razu, co pozwoli znacznie przyspieszyć całą transakcję,

Właściciele sklepów internetowych i inni uczestnicy świata e-biznesu powinni więc czym prędzej skorzystać z ogromnych możliwości, jakie dają systemy płatności i zrewolucjonizować sposób pobierania opłat od swoich klientów.

Platnosci24.com © 2010-2017 Płatności i przelewy online, systemy płatności i portfele internetowe, płatności sms premium rate, direct billing | Polityka prywatności | Polityka cookies